בימים האחרונים  בתי הספר נפתחים עמעט בכל שכבות הגיל אבל אין תכנון לחזרה מסודרת לבתי הספר וההתוויות לא מתאימות למציאות!

טלגרם Telegram 

טלגרם Telegram  היא מערכת מסרים מידיים שמדגישה פרטיות וזמינות במערכות הפעלה שונות. יישומי לקוח של טלגרם זמינים במכשירים ניידים ומערכות שולחניות. (ויקיפדיה)
היישום "מברק לשולחן העבודה" (Telegram for Desktop) נשאר תקוע בשלביו המוקדמים, והיבטים חשובים רבים עדיין אינם ידועים. לדוגמא, המפתחים הרוסים לא אמרו דבר על השיטות שהתוכנה משתמשת כדי להצפין את השיחות של המשתמשים שלה. משמעות הדבר היא כי, בעוד שיחות שמתקיימות בתוכנה עשויות להיות מאובטחת, אף אחד לא יכול להיות בטוח היכן הם. היבט נוסף מתמקד במהירות שלו. למרות שיוצריו טוענים שהתכנה מהירה במיוחד ועושה את תפקידה היטב, נראה שאין הבדל משמעותי בינה (Telegram ) לבין יישומי צ'אט אחרים.

אף על פי כן, מי שמשתמש בתכנה ל-iOS או אנדרואיד עשוי לאהוב את האפשרות להשתמש בשירות ההודעות הנייד החביב עליהם  Telegram למחשבים שלהם. בעוד מעמדו כגרסת שולחן העבודה של התוכנה למכשירים ניידים הוא לא רשמי, המראה שלה משתלב יפה עימם. בעת התקנת התוכנה, משתמשים יצטרכו להזין את המספר שהם משויכים בחשבון ה-Telegram. אחרי שלב ראשוני זה, פונקציות האפליקציה זהות לאופן בו היו עובדות בטלפון נייד. בעוד המשתמשים במכשירים ניידים צפויים להעריך את זה, תוספת חדשה זו אינה מציעה כנראה למשתמשי WhatsApp סיבה מספיק טובה כדי לעבור ל-Telegram.

טלגרם למחשב

יישום שולחן עבודה מהיר ומאובטח, מסונכרן באופן מושלם עם הטלפון הנייד שלך

עידן חדש של הודעות

פרטי

הודעות טלגרם מוצפנים באבטחה מוגברת ויכולים להרוס את עצמם בטווח זמן שאתה בוחר.

מבוסס ענן

טלגרם מאפשרת לך לגשת להודעות שלך ממכשירים מרובים.

מהיר

טלגרם מספקת הודעות

מהר יותר מכל יישום אחר.

מופץ

שרתי טלגרם מפוזרים ברחבי העולם עבור אבטחה ומהירות.

חינמי

טלגרם  Telegram 

חינמי לנצח. ללא פרסומות. וללא תשלום.

בטוח

טלגרם  Telegram שומר את ההודעות שלך מפני התקפות האקרים .

חזק

בטלגרם Telegram  ניתן לשלוח קבצים בנפח גבוה (עד 1.50 GB)

שיתוף

 

ב Telegram  אפשר להכין קבוצות של עד 100,000 משתמשים.

סנכרון

הצ'אטים שלך בכל המכשירים שלך.

שליחה

מסמכים מכל סוג שהוא.

רובוטים

ניתן לבנות ולהנות מרובוטים בטלגרם Telegram

תמיכה
תמיכה בכל נושא ממנהלי טלגרם Telegram .

הדרכות:

הטלגרם גרסה ניידת מגיעה בעברית מובנת..
הורדת הגרסה למחשב:
https://desktop.telegram.org/

למה טלגרם כתבה מעניינת!

 

 

TELEGRAM מערכת למסרים מיידים
TELEGRAM מערכת למסרים מיידים

Telegram is an instant messaging app with a focus on speed and security and a good alternative to WhatsApp. Telegram supports group chats with up to 100 contacts, puts a strong emphasis on security and provides generous multimedia support.

High level of privacy and security

One of Telegram's main focus is security and privacy compared to WhatsApp. For example, Telegram features something called "Secret Chats" – an encrypted chat connection that self-destructs messages similar to SnapChat and prevents others intercepting them. In fact, security is one of the things that started attracting users to Telegram in the first place and now that WhatsApp has been bought by Facebook, this looks set to increase. The developers also claim that they do not sell or share user data with third-parties, there is no in-app advertising and yet it's completely free to use.

Send up to 1GB of video

Telegram also features a good level of multimedia support with up to 100 people and allows sharing of all file types up to 1.5GB although you may find uploading and downloading quite slow. You can send batches of photos rather than just one at a time and you can store pretty much as many images as you want because Telegram allows unlimited online storage.

Like WhatsApp, Telegram also supports leaving brief voice messages although unlike applications such as Skype, you can't actually make voice calls.

An excellent secure alternative to WhatsApp

If you want an instant messaging client that offers more security than WhatsApp, Telegram is a very interesting alternative.

Personalized stickers arrive!

Telegram already offered celebrity stickers, but they were rather limited. Now you can create your own stickers by preparing images and following the instructions. You can

.

share your work with other people as well as use stickers created by them.

ערוץ הטלגרם שלי נא להצטרף
https://t.me/luzamirאחד הקשיים בניהול הסיכונים במוסדות חינוך נובע ממחסור במידע על היקף ההתפשטות של הנגיף בבתי ספר, שקשור לכך שילדים נוטים לא להראות תסמינים של המחלה. אם התגלה חולה COVID-19 אחד בבית הספר, כמה חולים אסימפטומטיים (אנשים שנדבקו אך לא מציגים תסמינים) נוספים קיימים? כל עוד לא ברורה התשובה לזה, קשה לענות גם על שאלה בסיסית נוספת: מה עושים כשמתגלה חולה קורונה בבית הספר? בארץ מכניסים לבידוד של הקפסולה והמורה.. דבר הפוגע בלמידה הרגילה..

הציפייה היא שרוב בתי הספר ייפתחו מחדש לקראת האביב , עם הגבלות למניעת הדבקה כגון חבישת מסכות, הקפדה על היגיינה ושמירה על ריחוק פיזי והעיקר חיסון אנשי צוות (מורים וכח הוראה-הכולל מזכירות) חיסון התלמידים בכיתות הגבוהות וברגע שיאושר לחסן את התלמידים הצעירים יותר  על ידי המוסדות הרלוונטים.

אחרי שחזרנו  ויש לנו נסיון האם משרד החינוך והשר שעומד בראושו האם הם באמת הסיקו מסקנות איך יתקיים שיעור במערכת החינוך ואיך להשתמש בכלים בתהליך הלמידה מרחוק, מה עובד ומה לא בתהליך הלמידה מרחוק. ואיך ממשיכים ללמד מרחוק גם בשגרה…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp