הצורך באתר

כמובן שאנו עוסקים בתוכן אנו צריכים שהתוכן יהיה אצלנו, תnד שמענו שצוקי, או טוויטר הסירו או מחקו פוסטים כי זה לא נראה להם ,ברגע שיש לנו אתר אף אחד לא יכול למחוק את המידע שאנו מפרסמים באתר בלי רשותנו.

על מנת להשתמש ברשתות חברתיות מומלץ להשתמש באתר חיצוני ברשת

בעולם של היום, אתר אינטרנט זה דבר הכרחי כמו כתובת דואר, טלפון, פקס או כפי שהיה נדרש להיות רשום בדפי הזהב בעבר.אתר מאפשר לנישה שלך להיות פתוחה 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. הנישה שלך נגיש ללקוחות, המעוניינים בתחום החינוכי שלך. האתר שלך יחנך, יעדכן, ימשוך לקוחות חדשים ואפילו יספק לך הכנסה בזמן שאתה ישן.

אתר זה דבר שקל, זול ומהיר יותר לעדכון להבדיל מחומר מודפס. היכולות שלו כמעט בלי מגבלות, ומאפשרות לך לספק למשתמשים מידע מקיף יותר. הדבר יחסוך לך כסף רב על הדפסה ודיוור.

דרך תשובות לשאלות באתר שלך, אתה יכול לענות על החומר הלימודי או השיווקי ,אתה יכול לרשום את כל המידע הלימודי שניתן לתלמיד או ההורה באופו אוטומטי ובאופן מיידי, גם כשאף אחד לא נמצא בבית הספר.. טפסים מקוונים יכולים לאפשר ללקוחות לשאול שאלות ולבקש מידע נוסף. תחסוך עלויות וזמן  ע"י נתינת אפשרות לתלמיד להוריד חומר לימודי  ומסמכים חשובים.

                                       

מאמר מסכם למה צריך אתר אינטרנט  לבית ספר אפשר לקרוא  פה .

לסיכום : על מנת להשתמש ברשתות חברתיות בחינוך צריך אתר ברשת האינטרנט, אתר זה דבר יעיל, ומשלים  לפעילות שלך ברשתות חברתיות .